UA EN

Нейт Щербань 

В одному з минулих життів точно був синтоїстським заклинателем духів, бо обожнює Японію і Далекий Схід настільки, що став викладачем японістики в університеті. А втім, все ніяк не допише дисертацію, адже книги писати цікавіше. Обожнює своїх учнів, бокс, історію, борщ й срачі у фейсбуці. Як щирий полтавець вважає, що Полтава – центр всесвіту, а галушка – нематеріальне надбання ЮНЕСКО. Розуміється на мові квітів, створює композиції ікебана та сам збирає букети для своєї красуні-спвавторки. Мріє про політичну кар’єру, щоб зробити Україну провідною державою світу. А ще вірить, що стане всесвітньо відомим автором і заробить мільйони доларів на своїх книгах, бо один супутник — це добре, а два —  краще. 

Ірина Щербань

Насамперед є досвідченою мандрівницею світами, що живуть в її кучерявій голові. Вже потім Іра — професійний науковець-аматор, наративний дизайнер відеоігр, майстер гнівних коментарів, віртуз зі складання планів для ефективної прокрастинації. А ще наша авторка трохи — відсотків на 90 — звичайна Київська відьма. Її мета — створити величезний проект для української творчої молоді, яка через російський тероризм залишилась без сім'ї. Росня могла знищити "Мрію", але знищити мрії творчих молодих сердець їй не вдасться.

Про авторів

Блог

Майданчик для правди про Україну

Відьомському монастирю 4 роки, але він, як вередливе дитя, вирішив показати себе світу в "найліпший" час: народження його сталося під волання сирен, гради, гуркіт уламків чогось рідного дому, серед крику матерів і їх передчасного сивого волосся.

Сталося, мабуть, як мало статися...

Читати далі>

Книга в електронному форматі

Чому наша книга буде в електронному форматі?

Останнім часом ми спостерігаємо, що дедалі більше людей читають книги з електронних носіїв (електронних книжок, планшетів, смартфонів). Це зручно і не займає купу місця. Тому «Відьомський Монастир» побачить світ в електронному форматі...

Читати далі>

Сайт, творчість, плани

Світи в Україні — сайт письменників Ірини та Нейта Щербань. Worlds.in.ua. Ми дуже довго думали, яку ж назву дати нашому сайту? Адже «Відьомський Монастир» — перша, однак не єдина книга, яку ми плануємо випускати. Усі наші твори пов’язані із Україною, її минулим, теперішнім або ж навіть майбутнім! Кожен окремий світ, що літерами з’являється на екрані, має стовідсоткову українську ДНК, і не важливо, це фентезі, побутовий роман, містика, трилер чи наукова фантастика...

Читати далі>